mdh sp. z o.o.

Maratońska 104, 94-007 Łódź
łódzkie / Poland

tel: 42 674-83-84
fax: 42 636-52-21

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://Maratońska

Spełniamy oczekiwania Klientów w zakresie jakości, designu i nowoczesności naszych produktów i usług.
Współpraca z nami gwarantuje sukces biznesowy każdemu Partnerowi.

Firma mdh wchodzi w skład grupy kapitałowej MEDORT S.A., która istnieje już od 20 lat.
Posiadamy własne komórki naukowo-badawcze, produkcyjne i rozwojowe. Naszym celem jest ciągłe udoskonalanie procesów produkcji i sprzedaży tak, aby dostarczać najwyższej jakości rozwiązania naszym Klientom.

Poza ofertą kierowaną do szerokiego grona odbiorców realizuje również projekty dostosowane do indywidualnych wymagań Klientów (urządzenia pionizujące). Oferujemy też serwis oraz doradztwo techniczne i medyczne w zakresie swojej oferty asortymentowej.

Od początku działalności wprowadziliśmy na rynek szereg własnych marek, które dzięki poprzedzającym badaniom osiągnęły wysoką użyteczność, wyjątkową jakość i gwarancję bezpieczeństwa ? dlatego z powodzeniem znalazły uznanie i zaufanie wśród Klientów w różnych segmentach medycznych, w różnych miejscach na świecie. Aktualnie nasze produkty dostępne są na terenie Japonii, Turcji, Słowacji, Ukrainy, Rosji, Grecji.

Pracujemy w systemach jakości wg norm: ISO 9001:2015, ISO 13485:2016-04

W razie pytań, czy wątpliwości nasz wykwalifikowany personel udzieli Państwu wszelkich potrzebnych informacji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Oferta firmy MDH

  • Ortezy odcinka szyjnego
  • Ortezy kończyn górnych
  • Ortezy tułowia
  • Ortezy kończyn dolnych
  • Sprzęt pomocniczy
  • Pojazdy elektryczne
  • Sprzęt przeciwodleżynowy
  • Sprzęt sanitarny
  • Pozostały sprzęt
  • MDH profilaktyka

CSR

Corporate Social Responsibility (odpowiedzialność społeczna biznesu)  - to koncepcja wg której firmy budując swoją strategię działania, celowo i dobrowolnie uwzględniają w niej interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z innymi grupami interesariuszy.

Firma mdh podpisuje się pod taką formą działalności w świecie biznesu, chcemy być odpowiedzialni za swoje decyzje nie tylko w sensie finansowym. Znamy znaczenie pojęć etyka w biznesie i zarządzanie jakością. W ramach naszej działalności CSR szczególne znaczenie ma dla nas niesienie pomocy potrzebującym oraz prowadzenie działalności w zgodzie z ekologią.

 

MDH I SPORT

Jako producent sprzętu medycznego obracamy się w różnych środowiskach – także sportowych. Nasze produkty doskonale służą także osobom aktywnym, spełniają rolę zarówno terapeutyczną jak i profilaktyczną. Współpraca z klubami sportowymi udowadnia, że nasze zaopatrzenie świetnie sprawdza się dla osób uprawiających sport zawodowo, ale także i rekreacyjnie. Proponowane przez nas ortezy poprawiają funkcjonowanie stawów oraz zabezpieczają je przed urazami. Podjęliśmy wyzwanie zaopatrywania sportowców nie tylko z powodu jakości naszych produktów, ale także z chęci propagowania sportu i aktywnego trybu życia. Zatem ruszajmy się!

 

POLITYKA MDH

Z wielką radością i dumą informujemy wszystkich naszych klientów, kontrahentów i pracowników, że z sukcesem wdrożyliśmy i poddaliśmy certyfikacji przez niezależną jednostkę certyfikującą TUV Reinland Polska, system zarządzania jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2015 oraz z wymaganiami normy dla wytwórców i dystrybutorów wyrobów medycznych EN ISO 13485:2016-04 w zakresie projektowania, produkcji, dystrybucji oraz serwisu wyrobów ortopedycznych i rehabilitacyjnych.
Niniejszym potwierdziliśmy pełną zgodność działalności firmy z wymaganiami prawnymi dla wprowadzania do obrotu wyrobów medycznych.

Jesteśmy przekonani, że wdrożenie i utrzymanie powyższych systemów przyczyni się do podniesienia jakości wyrobów, usług i spełnienia wymogów prawnych przez naszą firmę.

Zarząd mdh sp. z o.o.. podjął decyzję, że Spółka nie będzie komunikować na zewnątrz informacji dotyczących znaczących aspektów środowiskowych.

TargiMedyczne.TV