formed

FORMED Sp. z o.o. Sp. k

Leśnianka 97, 34-300 Żywiec
śląskie / Poland

tel: +48 33 819-45-94
fax: +48 33 819-46-21

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.formed.eu.pl

Formed jest producentem sprzętu szpitalnego i oferentem wyposażającym obiekty służby zdrowia w Polsce. Ciągły rozwój firmy w celu pełnego zaspokojenia oczekiwań klientów jest podstawowym przesłaniem w naszej firmie. Wprowadzamy na rynek nowe produkty takie jak: lampy i stoły operacyjne, a w przedsiębiorstwie innowacyjne technologie produkcyjne.

 

"Dla mnie najważniejsze są relacje między ludźmi podczas pracy w zespole oraz w biznesie. Uważam, że rozwój firmy możliwy jest dzięki ludzkiej determinacji, chęci poznawania i realizacji założonych celów. Jesteśmy firmą, która czasem żegluje z wiatrem, czasem pod wiatr jednak zawsze żegluje, a nie dryfuje.

Formed to przede wszystkim ludzie, mamy wspólną wizję przyszłości i to motywuje nas do ciągłego rozwoju".

Piotr Semla Prezes Zarządu

 

 

 

„Plus dla Ciebie” to spersonalizowana, indywidualna, dopasowana do potrzeb klientów usługa. Opracowana została w odpowiedzi na potrzeby rynku i oparta na doświadczeniu oraz długoletniej współpracy z przedstawicielami różnego szczebla sektora medycznego. Obecne trendy wskazują na konieczność zrealizowania wieloetapowej inwestycji kompetentnie u jednego dostawcy. Najlepiej sprawdzającym się rozwiązaniem jest kompleksowość. Kompleksowo czyli całościowo i spójnie. Inwestor oszczędza czas i pieniądze, a szpital otrzymuje w pełni zaprojektowany, wykonany i wyposażony obiekt, zgodnie ze swoimi oczekiwaniami. Formed realizacja kompleksowych inwestycji w służbie zdrowia.

 

Usługi kompleksowe realizujemy od 2010 roku.  Nasza oferta jest bardzo szeroka obejmując zakres medyczny jak również niemedyczny, dzięki czemu dajemy gwarancję wyposażenia i wykonania inwestycji całościowo.

Kompleksowość to umiejętne zebranie zespołu do przeprowadzenia inwestycji w obrębie służby zdrowia, wykorzystanie wiedzy na temat realizacji inwestycji w tym również w zakresie technologii medycznych. Realizując inwestycję zgodnie z usługą „Plus dla Ciebie” gwarantujemy pełną znajomość branży i rynku medycznego w tym z perspektywy firm architektonicznych i budowlanych. Wsparcie w realizacji inwestycji odbywa się na każdym jej etapie. Jesteśmy w stanie sporządzić stosowane dokumenty z tych etapów, zarówno do celów przygotowania budżetu inwestycyjnego, części projektowej jak i wykonawczej. Usługa ta charakteryzuje się koniecznością wykonania i skompletowania wielu grup produktowych zgodnie z dokumentacja projektową. Kompleksowość charakteryzuje się bezpośrednią współpracą, z firmą budowlaną i biurem projektowym. Efekty współpracy w oparciu o usługę „Plus dla Ciebie” to dopasowanie do potrzeb inwestora kwestii finansowych i funkcjonalno-użytkowych.

W zakres naszej usługi kompleksowej wchodzi:

 1. Pełna analiza, weryfikacja potrzeb i wymagań klienta
 2. Przygotowanie koncepcji wstępnych założeń, opisów kalkulacji kosztowych, zestawień wyposażenia, pełnego zakresy planowanej inwestycji
 3. Weryfikacja wszelkich szczegółów inwestycji z użytkownikiem bezpośrednim również w relacji z projektantem i organem założycielskim -pełna koordynacja wymogów medycznych budowlanych finansowych i formalno-prawnych
 4. Udział w przetargu w trybie zaprojektuj, wybuduj wyposaż i kompleksowa realizacja inwestycji

  Zasady działania: Formed współpracuje z Inwestorem od etapu koncepcji , przez przygotowanie pełnej technologii medycznej, po prowadzenie kompleksowych prac budowlanych w nawet czynnym obiekcie szpitalnym, wg harmonogramu, który nie zakłóca funkcjonowania placówki. Ustalamy spójną kolorystykę i detal dla pełnego asortymentu wyposażenia. Koordynujemy dostawy i instalację wyrobów z wykonywanymi pracami budowlanymi i specyfiką pracy danej placówki. Szkolimy profesjonalnie personel medyczny oraz serwisujemy produkty.

Współpraca z naszą firmą to gwarancja sprawnego, terminowego i zgodnego z zasadami sztuki budowlanej zrealizowania procesu inwestycyjnego. Prowadzimy inwestycję na wszystkich jej etapach.

Naszymi atutami w realizacji inwestycji są:

 • bogate doświadczenie w realizacji obiektów medycznych: wykonywanie remontów, modernizacji, adaptacji i kompleksowych inwestycji,
 • zespół ludzi z branżową wiedzą i kompetencjami oraz profesjonalnym przygotowaniem i kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie technologii medycznych,
 • bieżąca współpraca z projektantami, firmami budowlanymi oraz wiodącymi firmami medycznymi,
 • profesjonalna logistyka dostaw sprzętu i systemów medycznych wraz z ich uruchomieniem, instalacją oraz szkoleniem personelu medycznego.
 • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na oferowany sprzęt i aparaturę

Proponowane przez naszą firmę kompleksowe rozwiązanie to Plus dla inwestora czy użytkownika na każdym etapie inwestycji. Plus ponieważ usprawnia wszystkie prace związane z inwestycją poprzez koordynowanie poszczególnych etapów przez jedną firmę - FORMED. Klient rozmawia z koordynatorem przekazując mu wszystkie wytyczne, wymagania jakościowe, estetyczne oraz finansowe, otrzymując ofertę całościową.

Plusem z podjętej współpracy kompleksowej jest:

1. Oszczędność czasu
2. Kompleksowa logistyka z jednej firmy
3. Jeden partner serwisowy
4. Jedno doradztwo z jednego biura (zestawienia wyposażenia + wyceny)
5. Inwestor organizuje jedno postępowanie przetargowe, serwisowe ,pogwarancyjne
6. Inwestor ma większą elastyczność przy doborze sprzętu oraz większość pewność, że efektem postępowania przetargowego będzie dostawa wyposażenia zgodna z oczekiwaniami użytkownika
7. Skrócony czas realizacji inwestycji-
8. Kompleksowa realizacja oraz dostawa gwarantuje ustalenie najlepszych cen na rynku

Inwestycja na każdym etapie prowadzona jest przez fachowców, a prace są koordynowane od początku do końca przez jednego partnera Formed. Unikamy pomyłek już od momentu projektowania co daje gwarancję wykonania inwestycji w czasie oraz bez dodatkowych, ukrytych kosztów.
Dzięki takiej współpracy mamy do czynienia z efektem synergii, klient otrzymuje zwielokrotnione korzyści dzięki umiejętnemu połączeniu części składowych w całość.

Naszą misją jest ciągłe doskonalenie naszych usług i produktów aby jak najlepiej wspierać profesjonalistów w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego.
Dążymy do tego aby być najbardziej nowatorską firmą realizująca kompleksowe inwestycje w Polsce.TargiMedyczne.TV