medoora-profilowe

MEDORA Sp. z o.o.

Wrocławska 17, 58-230 Niemcza
dolnośląskie / Poland

tel: 730 33 99 99
tel: +48 513 009 884
fax: +48 74 837 61 30

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://medora.pl

Ewa Małgorzata Wiertelak

…czyli Szefowa

Kiedy była małą dziewczynką, marzyła o zostaniu lekarzem. Później odkryła w sobie wielką pasję do mody i tworzenia, więc postanowiła połączyć to i tak zrodził się w Jej głowie pomysł na Medorę. Jak na kobietę o silnym charakterze przystało, bardzo szybko przeszła od słów do czynów i nie przeszkodziło jej w tym nawet to, że nie wiedziała, jak ubiera się polska służba zdrowia. Jak sama mówi, wiedziała tylko, jak chciałaby, aby się ubierała – pragnęła wprowadzić do medycznych kitli trochę życia i koloru. Udało jej się to niespodziewanie szybko; Klienci wprost rozkochali się w projektowanej przez nią odzieży, a Szefowa korzystała z każdej okazji do rozmowy i wsłuchiwała się we wszystkie uwagi, by móc projektować ubrania jeszcze bardziej dopasowane do ich potrzeb.

Stanowi uosobienie idealnego szefa – najczęściej jest stanowcza i wymagająca, a kiedy tylko może pozwolić sobie na trochę luzu, jest ciepła i serdeczna. Ma niezawodną intuicję i to nią kieruje się nie tylko w życiu zawodowym, ale również prywatnym. Ciągle zaskakuje swoimi pomysłami, zarówno pracowników, jak i Klientów. Tak powstają największe hity Medory. Inspiracje nieustannie czerpie ze wszystkiego, co ją otacza, między innymi z tradycji i kultury słowiańskiej, współczesnej mody i znalezionych na strychu archiwalnych żurnali.

Najczęściej wychodzi z domu bez śniadania. Wtedy tuż po wejściu do pracowni siada do stołu, żeby zjeść razem z pracownikami, częstuje wszystkich tiramisu, które robiła w środku nocy.
Chyba nikt nie jest w stanie wyobrazić sobie Medory bez Niej.

109b_4119a_4501_4506_4olivia-beige-400x600KZ_brown-400x600

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM HANDLOWYM

Zapraszamy do współpracy sklepy stacjonarne oraz internetowe medyczne, kosmetyczne, hurtownie artykułami BHP jak również przedstawicieli medycznych.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zachęcamy do kontaktu.

 

W naszej ofercie

Spodnie i Spódnice

  • Kobiety
  • Mężczyźni

Obuwie Damskie

  • Batz Seasonal
  • Batz Standard
  • Batz Street

Obuwie Męskie

  • Batz Standard
  • Batz Street
 

  

 

TargiMedyczne.TV