ELEKTRONIKA I ELEKTROMEDYCYNA Sp.j.

Zaciszna 2, 05-402 Otwock
mazowieckie / Poland

tel: +48 22 779-42-84
tel: +48 22 710-08-39
fax: +48 22 779-42-84

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.eie.com.pl

Firmę Elektronika i Elektromedycyna założono w Otwocku w 1986 roku. Od początku swojego istnienia zajmuje się produkcją urządzeń do fizykoterapii, umożliwiając wprowadzanie nowoczesnych metod leczniczych w rehabilitacji. Wszystkie wytwarzane aparaty oparte są na własnych, oryginalnych projektach technicznych i należą do wyrobów wysokiej technologii.

Kolejne konstrukcje opracowywane są we współpracy z pracownikami Uniwersytetów Medycznych, Akademii Wychowania Fizycznego oraz placówek i centrów rehabilitacji w całej Polsce.

Starannie badając potrzeby użytkowników właściciele firmy dbają o ciągłą modernizację i ulepszanie wyrobów. Wynikiem tej pracy są kolejne, coraz bardziej funkcjonalne i nowoczesne urządzenia. Dokładane są starania, aby stale udoskonalać łatwość obsługi, rozszerzać zakres zastosowań oraz poprawiać niezawodność i bezpieczeństwo obsługi.

 

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom jakościowym klientów, przedsiębiorstwo wdrożyło i stosuje certyfikowany system zarządzania jakością spełniający wymagania europejskich norm EN ISO 9001 oraz EN ISO 13485. Wyroby przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawane są procedurze oceny zgodności z wymaganiami zasadniczymi Dyrektywy Rady 93/42/EEC i są oznakowywane znakiem CE.


Mamy nadzieję, że oferowane przez nas urządzenia będą nadal znajdować uznanie wśród wymagającego środowiska rehabilitantów oraz przyczynią się do poprawy jakości stosowanych procedur leczniczych w kraju i zagranicą.


 

123465

Poniżej przedstawiamy produkowane przez naszą firmę urządzenia.
Aparaty własnej produkcji:

 • Elektroterapia
 • Magnetoterapia
 • Laseroterapia
 • Ultradźwięki
 • Kąpiele kwasowęglowe (CO2)

Do elektroterapii

W ofercie firmy dostępny jest aparat do elektroterapii o szerokim zastosowaniu. W zależności od typu urządzenia te wykorzystuje się do wykonywania różnych zabiegów – prądami diadynamicznymi, interferencyjnymi i innymi, a także do jonoforezy oraz galwanizacji. Każdy oferowany model został wyposażony w specjalny zestaw elektrod i opasek, aby korzystanie z niego pozwoliło osiągnąć jak najlepsze rezultaty leczenia. Zastosowane do jego wykonania rozwiązania technologiczne pozwalają na dopasowanie działania aparatu do indywidualnych wymagań każdego pacjenta. Sprzęt wraz z wyposażeniem można przechowywać w specjalnej torbie transportowej.


Do magnetoterapii

Nasz aparat do magnetoterapii występuje w trzech typach – MF24, MF12 i MF8, zróżnicowanych ze względu na zastosowanie oraz częstotliwość zmian pola magnetycznego. Sprzęty te wykazują się wysoką funkcjonalnością (możliwe jest wykonywanie nawet kilku zabiegów jednocześnie) oraz łatwą obsługą dzięki dużemu, podświetlanemu ekranowi dotykowemu. Parametry są sterowane indywidualnie, co sprawia, że aparaty działają wyjątkowo precyzyjnie, pozwalając osiągnąć optymalne efekty rehabilitacji oraz leczenia. Dodatkową zaletą tego sprzętu jest jego niewielka waga, co umożliwia swobodne transportowanie.


Do laseroterapii


Profesjonalne aparaty do laseroterapii służą do leczenia za pomocą laserów medycznych. Zapewniają możliwość zapisywania własnych programów lub korzystania ze standardowych rozwiązań. Ze względu na niewielkie rozmiary i wagę są łatwe w transporcie, co umożliwia stosowanie ich jako urządzenia przenośnego. Istnieje możliwość dopasowania dodatkowego wyposażenia, zwiększającego jego funkcjonalność. Poszczególne modele są także przystosowane do przeprowadzania innych zabiegów – terapii ultradźwiękowej oraz z zastosowaniem pola magnetycznego.

Do ultradźwięków

Stosowane w przypadku różnego rodzaju chorób, stanów zapalnych i pourazowych aparaty do ultradźwięków umożliwiają tworzenie specjalnych sygnałów ultradźwiękowych, których działanie przynosi pacjentom ulgę. Ich funkcjonowanie może się odbywać w dwojaki sposób – na zasadzie pracy ciągłej oraz impulsowej. W standardowym wyposażeniu znajduje się specjalny żel, zapewniający odpowiednie rezultaty terapii oraz bezpieczniki. Dodatkowo istnieje możliwość zakupu torby służącej do przechowywania i transportowania sprzętu.

 

Oferta handlowa
Sprzęt do innych rodzajów terapii oraz wyposażenie gabinetów.

 • Terapia podciśnieniowa
 • Lampy terapeutyczne
 • Masaż uciskowy
 • Kinezyterapia
 • Wyposażenie gabinetów
 • Hydroterapia
 • Lampy bakteriobójcze
 • Diatermia
 • Kamienie do masażu
 • Fala uderzeniowa
 • Lasery dużej mocy

TargiMedyczne.TV