top

JK SURGICAL

ul. Żlebowa 8, 60-115 Poznań
wielkopolskie / Poland

tel: +48 (61) 8679781
fax: +48 (61) 8679781

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
http://www.jksurgical.pl

J.K. Surgical Sp. z o.o. działa na polskim rynku medycznym od 20 lat i jest jedynym przedstawicielem angielskiej firmy Swann-Morton w Polsce.
 
Od początku swojego istnienia dostarczamy najwyższej jakości ostrza, skalpele i rękojeści chirurgiczne, które cieszą się doskonałą opinią wśród naszych odbiorców. Naszym głównym celem jest szybka i fachowa obsługa wszystkich klientów zarówno na terenie Polski, jak i za granicą. Liczba naszych kontrahentów wzrasta nieustannie z roku na rok. 
 
Swann-Morton Ltd. jest światowym liderem w dziedzinie produkcji ostrzy, skalpeli i rękojeści chirurgicznych. Siedziba firmy znajduje się w angielskim Sheffield, gdzie wytwarza się ok. 1,5 mln ostrzy chirurgicznych dziennie. Zatrudnienie znajduje tam ponad 350 wysoko wykwalifikowanych pracowników. 
 
Firma Swann-Morton posiada 85-letnią historię i tradycję popartą szeregiem własnych doświadczeń w dziedzinie produkcji wyrobów chirurgicznych.  Obecność produktów Swann-Morton w ponad 100 krajach na całym świecie jest przede wszystkim zasługą najwyższej jakości, która nie ma sobie równych wśród konkurencji.
 
Wszystkie produkty Swann-Morton posiadają międzynarodowe certyfikaty jakościowe i są dopuszczone do obrotu na polskim rynku medycznym.
 
Produkty Swann-Morton są również oznaczone hasłem „Made in Sheffield”, będącym synonimem jakości i niezawodności.
q6q1q2q3q4q5
 • Ostrza chirurgiczne
 • Skalpele
 • Rękojeści

 • Ostrza specjalistyczne
  - Mikrochirurgia – System Fine
  - Ortopedia – System Cygnetic®
  - Ostrza i rękojeści sekcyjne
  - Ostrza do ściągania szwów
  - Ostrza do przeszczepu skóry
  - Ostrza do myringotomii
  - Ostrza do biopsji szyjki macicy

 • Produkty bezpieczne
  - Ostrza BMS Kleen
  - Skalpele wysuwane
  - Usuwacze ostrzy chirurgicznych

Nowa gama produktów bezpiecznych firmy Swann-Morton jest odpowiedziąˆ na potrzebę zwiększenia bezpieczeństwa użytkowania ostrych narzędzi medycznych na salach operacyjnych i oddziałach szpitalnych. Produkty z tej serii spełniają wszystkie krajowe i europejskie wytyczne dotyczące zapobiegania zranieniom ostrymi narzędziami w sektorze szpitali i opieki zdrowotnej. Innowacyjny system bezdotykowych ostrzy BMS Kleen, sprawdzone jednorazowe skalpele wysuwane oraz praktyczne usuwacze ostrzy chirurgicznych to proste w użyciu rozwiązania umożliwiające bezpieczne przekazywanie narzędzi z rąk do rąk oraz ich szybką utylizację.

 

 

TargiMedyczne.TV