MDH -VITEA CARE – Podnośnik Samson do przenoszenia osób niepełnosprawnych wymagających ciągłej opieki.

Firma mdh Sp. z o.o. już od kilkunastu lat proponuje rozwiązania medyczne w zakresie ortopedii i rehabilitacji.

Vitea Care jest grupą produktów służących szerokopojętej rehabilitacji - funkcjonalnej i społecznej, tworzonych z myślą o osobach z ograniczeniami mobilności.

Dzięki sprawdzonej jakości i poszukiwaniu wciąż nowych rozwiązań technicznych Vitea Care poprawia komfort wykonywania codziennych czynności, pozwala na pełniejsze uczestnictwo w życiu społecznym jak również przeciwdziała konsekwencjom unieruchomienia. Sprzęt Vitea Care służy na każdym etapie przywracania sprawności. Linia sprzętu rehabilitacyjnego i pomocniczego obejmuje: produkty do profilaktyki i wspomagania terapii odleżyn, wózki inwalidzkie o różnym standardzie i funkcjonalności, sprzęt toaletowy i pomocniczy. W ramach brandu istnieją także produkty dla dzieci.

PREZENTUJEMY PODNOŚNIK SAMSON
Podnośnik Samson przeznaczony jest do przenoszenia osób niepełnosprawnych wymagających ciągłej opieki. Dzięki wysokiej jakości i doskonałej funkcjonalności, Samson stanowi nieocenioną pomoc w codziennej pielęgnacji pacjentów. Solidna konstrukcja podnośnika jak i elastyczne i komfortowe nosidła są gwarancją bezpieczeństwa i wygody zarówno dla chorych jak i opiekunów.

Więcej informacji na www.viteacare.com