STIEGELMEYER - Laureat Złotego Medalu Targów SALMED 2018

STIEGELMEYER Sp. z o.o.

Grupa Stiegelmeyer produkuje wysokiej jakości meble medyczne, zaprojektowane w celu spełniania złożonych wymagań sektora medycznego. Aby utrzymać wysokie standardy jakości, nasze główne produkty i komponenty wytwarzamy we własnym zakresie.

Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom, jesteśmy wiodącym producentem mebli medycznych na świecie. Działamy w czterech niezależnych obszarach: Clinic, Care, Homecare oraz Assist.

  • Grubno 63
  • 86-212 Stolno / Poland
  • +48 56 677-14-00 /

Stiegelmeyer – Laureat Złotego Medalu Salmed 2018

Złoty Medal MTP to jedna z najbardziej rozpoznawalnych nagród na polskim rynku, która jest przyznawana po wnikliwej ocenie ekspertów innowacyjnym produktom, wytworzonym w oparciu o najwyższej klasy technologie.

W tym roku dwa nasze produkty otrzymały Złoty Medal MTP: Deka – uniwersalne łóżko szpitalne oraz Evario - kliniczne łóżko do wszystkich oddziałów szpitalnych.

Deka jest nie tylko modelem łóżka, stanowi swego rodzaju platformę, w różnych wymiarach i wariantach wyposażenia. Duży zakres regulacji wysokości, proste w obsłudze barierki boczne na ¾ długości leża oraz możliwość automatycznej dezynfekcji to tylko część atutów łóżka Deka.

Inteligentny system modułowy, różne opcje obsługi, systemy zabezpieczenia bocznego, koła i szczyty łączą się razem, tworząc funkcjonalne i estetyczne łóżko kliniczne Evario. Dzięki wysokiemu poziomowi komfortu i estetyki jest idealnym łóżkiem do umieszczenia w ekskluzywnych pomieszczeniach.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na tegorocznych Międzynarodowych Targach Medycznych Salmed 2018 w dniach: 15-17.03.2018 r., na których zaprezentujemy szereg naszych produktów godnych uwagi i zainteresowani.

Zapamiętaj!!!  STIEGELMEYER – SALMED 2018 – stoisko nr 2, hala 7A.

Jednak to nie wszystko. Zdecyduje, kto otrzyma Złoty Medal – Wybór Konsumenta na MTP 2018. Głosowanie będzie możliwe w czasie targów, gdzie swoje głosy będzie można oddawać na specjalnie przygotowanych stoiskach – Strefach Mistrzów oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów, możliwe będzie głosowanie na stronie internetowej. Zagłosuj na nasze łóżka firmy Stiegelmeyer!

Zapraszamy!

 
Więcej informacji znajdą Państwa na stronie
https://poland.stiegelmeyer.com/pl